О районном бюджете на 2025-2027 годы
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2024 года № 8С-34/2-24.
В соответствии подпунктом 3) пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 27.05.2025 № 8С-40/2-25 (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 461 008,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 080 233,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 736,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 94 098,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 269 941,6 тысяч тенге;
2) затраты – 5 630 868,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 252,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 31 456,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 203,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -178 112,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 178 112,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 27.05.2025 № 8С-40/2-25 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть на 2025 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в районный бюджет, в сумме 399 574,0 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2025 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4 к настоящему решению.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов и бюджетных кредитов определяется постановлением акимата района.
4. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2025 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5 к настоящему решению.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам сел и сельских округов в сумме 313 156,0 тысяч тенге, в том числе:

2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С-34/2-24 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 7-бабындағы 1-тармағының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабындағы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 27.05.2025 № 8С-40/2-25 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 461 008,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 080 233,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 736,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 94 098,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 269 941,6 мың теңге;
2) шығындар – 5 630 868,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8 252,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 31 456,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 203,8 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -178 112,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 178 112,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 27.05.2025 № 8С-40/2-25 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға 399 574,0 мың теңге сомасында аудандық бюджетке облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған аудандық бюджет кірістерінің құрамында республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттердің көрсетiлген сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен анықталады.
4. 2025 жылға арналған аудандық бюджет кірістерінің құрамында облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттер көрсетiлген сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен анықталады.
5. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте 313 156,0 мың теңге сомасында ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі қарастырылуы ескерілсін, оның ішінде:

городу Ерейментау 51 360,0 тысяч тенге;
Еркиншиликскому сельскому округу 29 081,0 тысяч тенге;
Тайбайскому сельскому округу 32 180,0 тысяч тенге;
Тургайскому сельскому округу 21 413,0 тысяч тенге;
Улентинскому сельскому округу 16 772,0 тысяч тенге;
сельскому округу имени Олжабай батыра 20 424,0 тысяч тенге;
Куншалганскому сельскому округу 24 636,0 тысяч тенге;
Койтасскому сельскому округу 16 542,0 тысяч тенге;
Бестогайскому сельскому округу 15 809,0 тысяч тенге;
Акмырзинскому сельскому округу 18 195,0 тысяч тенге;
селу Аксуат 23 213,0 тысяч тенге;
селу Селетинское 12 935,0 тысяч тенге;
селу Майлан 10 282,0 тысяч тенге;

Ерейментау қаласына 51 360,0 мың теңге;
Еркіншілік ауылдық округіне 29 081,0 мың теңге;
Тайбай ауылдық округіне 32 180,0 мың теңге;
Торғай ауылдық округіне 21 413,0 мың теңге;
Өлеңті ауылдық округіне 16 772,0 мың теңге;
Олжабай батыр атындағы ауылдық округіне 20 424,0 мың теңге;
Күншалған ауылдық округіне 24 636,0 мың теңге;
Қойтас ауылдық округіне 16 542,0 мың теңге;
Бестоғай ауылдық округіне 15 809,0 мың теңге;
Ақмырза ауылдық округіне 18 195,0 мың теңге;
Ақсуат ауылына 23 213,0 мың теңге;
Сілеті ауылына 12 935,0 мың теңге;
Майлан ауылына 10 282,0 мың теңге;

селу Бозтал 20 314,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2025 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам города Ерейментау, сел и сельских округов согласно приложению 6 к настоящему решению.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2025 год в сумме 43 000,0 тысяч тенге.

Бозтал ауылына 20 314,0 мың теңге.
6. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттерiне 6-қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің көзделгені ескерiлсiн.
Нысаналы трансферттердің көрсетiлген сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен анықталады.
7. 2025 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының қоры 43 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2025 год, в установленном законодательством порядке, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2025 года в сумме 169 860,2 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 27.05.2025 № 8С-40/2-25 (вводится в действие с 01.01.2025).
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Ерейментауского районного маслихата М.Абжиков
Приложение 1 к решению
Ерейментауского районного маслихата

7-1. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте заңнамада белгіленген тәртіппен 2025 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан 169 860,2 мың теңге сомасында бюджет қаражатының бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-1 тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 27.05.2025 № 8С-40/2-25 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық мәслихатының төрағасы М.Әбжіков
Ерейментау аудандық
мәслихатының

8 069,7
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 333 139,0
02
Оборона
84 583,1
122
Аппарат акима района (города областного значения)
84 583,1
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
18 652,1
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2 140,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
63 791,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 166,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3 166,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 166,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
464 284,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
463 609,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
65 694,5
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19 286,0
005
Государственная адресная социальная помощь
32 186,0
006
Оказание жилищной помощи
455,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
114 742,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 068,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
293,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
72 429,3
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
63 887,0
021
Капитальные расходы государственного органа
7 000,0
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
20 758,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
28 516,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях

8 069,7
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 333 139,0
02
Қорғаныс
84 583,1
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
84 583,1
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
18 652,1
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2 140,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
63 791,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 166,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3 166,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3 166,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
464 284,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
463 609,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 694,5
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19 286,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
32 186,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
455,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
114 742,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 068,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
293,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
72 429,3
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
63 887,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 000,0
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
20 758,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 516,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

2 424 678,0
01
Государственные услуги общего характера
447 137,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
48 923,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
48 923,0
003
Капитальные расходы государственного органа
0,0
005
Повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
0,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
200 096,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
200 096,0
003
Капитальные расходы государственного органа
0,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
0,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
45 000,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
45 000,0
007
Капитальные расходы государственного органа
0,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
75 635,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
73 122,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 533,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
980,0
015
Капитальные расходы государственного органа
0,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
43 129,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
43 129,0
003
Капитальные расходы государственного органа
0,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
34 354,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
34 354,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
0,0
02
Оборона
85 264,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
85 264,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
12 353,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 120,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

2 424 678,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
447 137,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
48 923,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
48 923,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
005
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыру
0,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
200 096,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
200 096,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
0,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
45 000,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 000,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
75 635,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 122,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 533,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
980,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
43 129,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 129,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
34 354,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 354,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
0,0
02
Қорғаныс
85 264,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
85 264,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
12 353,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 120,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

от 23 декабря 2024 года
№ 8С-34/2-24
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2025 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
415 535,0
Целевые текущие трансферты
44 079,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
2 205,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

2024 жылғы 23 желтоқсан
№ 8С-34/2-24 шешіміне
4-қосымша
2025 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
415 535,0
Нысаналы ағымды трансферттер
44 079,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
2 205,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

41 874,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
21 347,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
20 527,0
Целевые трансферты на развитие
340 000,0
Отдел строительства района (города областного значения)
340 000,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
200 000,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах
140 000,0
Бюджетные кредиты
31 456,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31 456,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
31 456,0
Приложение 5 к решению
Ерейментауского районного маслихата
от 23 декабря 2024 года
№ 8С-34/2-24
Целевые трансферты из областного бюджета на 2025 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 27.05.2025 № 8С-40/2-25 (вводится в действие с 01.01.2025).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
2 449 938,5
Целевые текущие трансферты
1 370 760,8
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
137 915,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
14 468,0
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
49 975,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
19 286,0
На социальную помощь отдельным категориям граждан
4 188,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
7 800,0
На социальную поддержку пожилых людей
42 198,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 232 845,8
На ремонт автомобильных дорог
3 322,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі"
1 157 241,0
На обеспечение льготного проезда
675,0
На ремонт системы водоснабжения и водоотведения
39 898,4
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
31 709,4
Целевые трансферты на развитие
1 079 177,7
Отдел строительства района (города областного значения)
1 079 177,7
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах
422 102,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
404 871,5
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
71 576,0
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
35 625,0
На развитие теплоэнергетической системы

41 874,0
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
21 347,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
20 527,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
340 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
340 000,0
Ауыл-Ел бесігі жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
200 000,0
Қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
140 000,0
Бюджеттік кредиттер
31 456,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31 456,0
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
31 456,0
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 23 желтоқсан
№ 8С-34/2-24 шешіміне
5-қосымша
2025 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 27.05.2025 № 8С-40/2-25 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
2 449 938,5
Нысаналы ағымдағы трансферттер
1 370 760,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
137 915,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
14 468,0
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қамсыздандыруға
49 975,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
19 286,0
Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге
4 188,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
7 800,0
Қарт адамдарға әлеуметтік қолдау көрсету үшін
42 198,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 232 845,8
Автомобиль жолдарын жөндеуге
3 322,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
1 157 241,0
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
675,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін жөндеуге
39 898,4
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
31 709,4
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
1 079 177,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 079 177,7
Қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
422 102,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
404 871,5
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
71 576,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
35 625,0
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға

100 198,4
На оплату труда государственных служащих
29 123,0
На приобретение служебного автомобиля
30 000,0
На ремонт кровли здания аппарата акима
28 000,0
На приобретение здания для размещения аппарата акима
9 000,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
985,0
На командировочные расходы акимов на курсы повышения квалификации
3 090,4
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 333 139,0
На ремонт автомобильных дорог
3 322,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
1 157 241,0
На проведение экспертизы качества ремонта автомобильных дорог
1 584,7
На благоустройство территорий жилых домов
48 457,8
На сбор и вывоз негабаритного мусора
7 832,9
На ремонт уличного освещения
60 891,6
На ремонт памятника
3 523,0
На изготовление и установку дорожного ограждения
9 000,0
На проведение ямочного ремонта автодорог
40 480,0
На проведение благоустройства (приобретение оборудования)
806,0

100 198,4
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
29 123,0
Қызметтік автокөлікті сатып алуға
30 000,0
Әкім аппараты ғимаратының шатырын жөндеуге
28 000,0
Әкім аппаратын орналастыру үшін ғимарат сатып алуға
9 000,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
985,0
Әкімдердің біліктілікті арттыру курстарына іссапар шығыстарына
3 090,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 333 139,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге
3 322,0
Ауыл-Ел бесігі жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
1 157 241,0
Автомобиль жолдарын жөндеу сапасына сараптама жүргізуге
1 584,7
Тұрғын үйлердің аумақтарын абаттандыруға
48 457,8
Габаритті емес қоқыстарды жинауға және әкетуге
7 832,9
Көше жарығын жөндеуге
60 891,6
Ескерткішті жөндеуге
3 523,0
Жол қоршауын дайындауға және орнатуға
9 000,0
Автожолдарға шұңқырлы жөндеу жүргізуге
40 480,0
Абаттандыруды жүргізуге (жабдық сатып алуға)
806,0