О бюджете Никольского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2024 года № 8С-26/11.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Никольского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 69374,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4727,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64647,0 тысяч тенге;
2) затраты – 70234,5 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -860,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 860,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 03.07.2025 № 8С-30/10 (вводится в действие с 01.01.2025).

2025-2027 жылдарға арналған Никольск ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-26/11 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексiнiң 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Никольск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69374,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4727,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 64647,0 мың теңге;
2) шығындар – 70234,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -860,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 860,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 03.07.2025 № 8С-30/10 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

2. Учесть в бюджете Никольского сельского округа на 2025 год субвенцию, передаваемую из районного бюджета в сумме 38353,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что в составе расходов бюджета Никольского сельского округа на 2025 год предусмотрены целевые трансферты в сумме 19690,0 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты, выделенные из районного бюджета в сумме 19690,0 тысяч тенге, в том числе:
13390,0 тысяч тенге на капитальные расходы государственного органа;

2. 2025 жылға арналған Никольск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 38353,0 мың теңге сомасында субвенция ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған Никольск ауылдық округі бюджетінің шығыстарының құрамында нысаналы трансферттер 19690,0 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
облыстық бюджеттен 19690,0 мың теңге сомасында бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
13390,0 мың теңге мемлекеттік органның күрделі шығыстарына;