О бюджете Астраханского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 20 декабря 2024 года № 8С-31-3.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Астраханского сельского округа на 2025 – 2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 142435 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 142345 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 90 тысяч тенге;
2) затраты – 159577 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -17142 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17142 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 30.06.2025 № 8С-39-3 (вводится в действие с 01.01.2025).

2025-2027 жылдарға арналған Астрахан ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 8С-31-3 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 151474,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 151374,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 100 мың теңге;
2) шығындар – 168616,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -17142 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17142 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 30.09.2025 № 8С-42-3 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

от 20 декабря 2024 года
№ 8С-31-3
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Астраханского сельского округа на 2025 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

2024 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 8С-31-3 шешіміне
4 қосымша
2025 жылға арналған Астрахан ауылдық округінің бюджетің атқару процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсеттін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру