О бюджете Сепеевского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2024 года № 8С 24/12.
В соответствии соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25.06.2025 № 8С 29/13 (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет Сепеевского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 941,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 012,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 41 929,0 тысяч тенге;
2) затраты – 56 976,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.10.2025 № 8С 32/14 (вводится в действие с 01.01.2025).
1.2. Учесть,что в бюджете Сепеевского сельского округа на 2025год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов,согласно приложению 4.

2025-2027 жылдарға арналған Сепе ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С 24/12 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 7-бабы 1-тармағының 4-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 25.06.2025 № 8С 29/13 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. 2025-2027 жылдарға арналған Сепе ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54 941,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 012,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 41 929,0 мың теңге;
2) шығындар – 56 976,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.10.2025 № 8С 32/14 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1.2. Сепе ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджетінде 4-қосымшаға сәйкес, жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 1.2 в соответствии с решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25.06.2025 № 8С 29/13 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть в бюджете Сепеевского сельского округа на 2025 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Сепеевского сельского округа в сумме 33 529 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Сепеевского сельского округа на 2025год предусмотрены трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 4.

Ескерту. Шешім 1.2 тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 25.06.2025 № 8С 29/13 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған Сепе ауылдық округінің бюджетінде, аудандық бюджеттен Сепе ауылдық округінің бюджетіне берiлетiн 33 529 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
3. Сепе ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджетінде 4-қосымшаға сәйкес жоғары тұрған бюджеттерден трансферттер көзделгені ескерілсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного маслихата
от 23 декабря 2024 года
№ 8С 24/12
Бюджет Сепеевского сельского округа на 2025 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.10.2025 № 8С 32/14 (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

4. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8С 24/12 шешіміне
1-қосымша
2025 жылға арналған Сепе ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.10.2025 № 8С 32/14 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

от 23 декабря 2024 года
№ 8С 24/12
Целевые трансферты из вышестоящих бюджетов на 2025 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.10.2025 № 8С 32/14 (вводится в действие с 01.01.2025).
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Всего
14 400,0
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
14 400,0
Приобретение служебного автомобиля
14 400,0

2024 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8С 24/12 шешіміне
4-қосымша
2025 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.10.2025 № 8С 32/14 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
14 400,0
Аудан бюджетінен ағымдағы мақсатты трансферттер
14 400,0
Қызметтік автокөлік сатып алу
14 400,0