О бюджете села Борисовка на 2025-2027 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2024 года № 8С 24/6.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25.06.2025 № 8С 29/7 (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет села Борисовка на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 458,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 228,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 973,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов –17 256,9 тысяч тенге;
2) затраты –24 595,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -136,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 136,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 136,6 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.10.2025 № 8С 32/9 (вводится в действие с 01.01.2025).

2025-2027 жылдарға арналған Борисовка ауылының бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С 24/6 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 7-бабы 1-тармағының 4-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 25.06.2025 № 8С 29/7 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. 2025-2027 жылдарға арналған Борисовка ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 458,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 228,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 973,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 17 256,9 мың теңге;
2) шығындар – 24 595,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 136,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 136,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –136,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.10.2025 № 8С 32/9 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

1.2. Учесть, что в бюджете села Борисовка на 2025 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов согласно приложению 4.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1.2 в соответствии с решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25.06.2025 № 8С 29/7 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть в бюджете села Борисовка на 2025 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет села Борисовка в сумме 14 044 тысяч тенге.

1.2. Борисовка ауылының 2025 жылға арналған бюджетінде 4-қосымшаға сәйкес жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін;
Ескерту. Шешім 1.2 тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 25.06.2025 № 8С 29/7 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған Борисовка ауылының бюджетінде, аудандық бюджеттен Борисовка ауылының бюджетіне берiлетiн 14 044 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.

от 23 декабря 2024 года
№ 8С 24/6
Целевые трансферты из вышестоящих бюджетов на 2025 год
Сноска. Решение дополнено приложением 4 в соответствии с решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25.06.2025 № 8С 29/7 (вводится в действие с 01.01.2025); в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.10.2025 № 8С 32/9 (вводится в действие с 01.01.2025).
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Всего
3 212,9
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
3 212,9
Оплата труда
2 912,9
Оплата обслуживание системы учета и контроля рабочего времени
300,0

2024 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8С 24/6 шешіміне
4-қосымша
2025 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 4-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
3 212,9
Аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
3 212,9
Еңбекақы
2 912,9
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
300,0