О бюджете Енбекского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2024 года № С 34-7.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Енбекского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 72 379,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 761,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65 618,3 тысяч тенге;
2) затраты – 74 692,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 313,2 тысяч тенге;

2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-7 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73 579,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 801,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 160,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 65 618,3 мың теңге;
2) шығындар –75 892,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы актив терімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -2 313,2 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 313,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 23.10.2025 № С 47-4 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете Енбекского сельского округа на 2025-2027 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2025 год – 30 630,0 тысяч тенге;
2026 год – 30 257,0 тысяч тенге;

6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2 313,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 02.12.2025 № С 50-8 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025-2027 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2025 жылы – 30 630,0 мың теңге;
2026 жылы – 30 257,0 мың теңге;