Об утверждении перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
Постановление акимата города Атырау Атырауской области от 20 июля 2023 года № 1488. Отменен постановлением акимата города Атырау Атырауской области от 13 марта 2025 № 633
Сноска. Отменен постановлением акимата города Атырау Атырауской области от 13.03.2025 № 633 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 17-2 Закона Республики Казахстан "О рекламе", акимат города Атырау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Атырау.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Ш. Кейкин
Приложение к постановлению
акимата города Атырау от "20"
июля 2023 года № 1488
Утверждено постановлением
акимата города Атырау от "20"
июля 2023 года № 1488
Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
1) Конструкции, используемые для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий на территории культурных, спортивных зданий и сооружений;
2) объекты наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах города Атырау на открытом пространстве за пределами помещений.

Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесін бекіту туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 20 шілдедегі № 1488 қаулысы. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 13 наурыздағы № 633 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 13.03.2025 № 633 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына және "Жарнама туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17-2-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына сәйкес, Атырау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі қосымшаға сай бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ш. Кейкин
Атырау қаласы әкiмдігінің
2023 жылғы "20" шілдедегі
№ 1488 қаулысына қосымша
Атырау қаласы әкiмдігінің
2023 жылғы "20" шілдедегі
№ 1488 қаулысымен бекітілген
Мәдени, спорттық және спорттық – бұқаралық іс-шаралардың афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындар тізбесі
1) Мәдени, спорттық ғимараттар мен құрылыстар аумағында мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралардың афишаларын орналастыру үшін пайдаланылатын конструкциялар;
2) елді мекендерді үй-жайлардың шегінен тыс ашық кеңістіктегі сыртқы (көрнекі) жарнама объектілері.