Аққулы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы "Аққулы ауданының ауылдық округтерінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 125/25 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 қыркүйектегі № 37/9 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы "Аққулы ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 125/25 шешіміне (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тізімінде № 176078 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 92520 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 862 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 165 мың теңге;
трансферттер түсімі – 75 493 мың теңге;
2) шығындар – 92 685 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -165 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 165 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023 – 2025 жылдарға арналған Баймолдин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48 575 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 770 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46779 мың теңге;
2) шығындар – 48 583 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлгетең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023 – 2025 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 301 182 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 595 мың теңге;
трансферттер түсімі – 297 587 мың теңге;
2) шығындар – 301 342 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -160 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 160 мың теңге.";

О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 27 декабря 2022 года № 125/25 "О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 28 сентября 2023 года № 37/9. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аққулы от 27 декабря 2022 года № 125/25 "О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2023 - 2025 годы" (зарегистрированное в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 176078) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аққулы на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 92 520 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 16 862 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 165 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 75 493 тысяч тенге;
2) затраты – 92 685 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -165 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 165 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Баймульдинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 575 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 1 770 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46 779 тысяч тенге;
2) затраты – 48 583 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 301 182 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 3 595 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 297 587 тысяч тенге;
2) затраты – 301 342 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -160 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 160 тысяч тенге.";