Аққулы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы "2023 - 2025 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті туралы" № 123/24 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 шілдедегі № 29/6 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті туралы" № 123/24 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 175693 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7661117 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 855397 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10821 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3150 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6791749 мың теңге;
2) шығындар – 7983733 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 6655 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 36453 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 43108 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 315961 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 315961 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттінде ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерінде ескерілсін:
2172 мың теңге – ауылдық округтердің мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау нәтижелері бойынша сыйақы беру үшін жылына екі лауазымдық айлық бойынша салық төлеуге;
770 мың теңге – Жамбыл ауылдық округінің қызметтік автокөлігін жөндеуге;
1497 мың теңге – Баймолдин ауылдық округі ғимаратының шатырын ағымдағы жөндеу;
57095 мың теңге – ауылдық округтердің көше жарығын жаңғыртуға;
5938 мың теңге – ауылдық округтердің қоқыс үйіндісіне;
56631 мың теңге – ауылдық округтердің балалар алаңдарын орналастыруға;
499 мың теңге – Аққулы ауылында камералар орнатуға (1 кірме) жолы;
1000 мың теңге – Аққулы ауылында тротуар төсеу бойынша сметалық есепті дайындауға;
249285 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Жамбыл ауылдық округінде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
343 мың теңге – Ямышев ауылдық округінің шұңқырлы жолдарын жөндеуге;
18476 мың теңге – Тілектес ауылының кентішілік жолының 0,3 км орташа жөндеуге;

О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 21 декабря 2022 года № 123/24 "О бюджете района Аққулы на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 18 июля 2023 года № 29/6. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аққулы от 21 декабря 2022 года № 123/24 "О бюджете района Аққулы на 2023 - 2025 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 175693) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Аққулы на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 7661117 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 855397 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 10821 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6791749 тысяч тенге;
2) затраты – 7983733 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 6655 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 36453 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 43108 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 315961 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 315961 тысяч тенге.";
2) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2023 год бюджетам сельских округов в следующих объемах:
2172 тысяч тенге – на выплату налогов по двум должностным окладам в год для премирования по результатам оценки деятельности административных государственных служащих сельских округов;
770 тысяч тенге – на ремонт служебного автотранспорта Жамбылского сельского округа;
1497 тысяч тенге – текущий ремонт кровли здания Баймульдинского сельского округа;
57095 тысяч тенге – на модернизацию уличного освещения сельских округов;
5938 тысяч тенге – на буртовку свалки сельских округов;
56631 тысяч тенге – на обустройство детских площадок сельских округов;
499 тысяч тенге – на установку камер в селе Аққулы (1 въезд) дороги;
1000 тысяч тенге – на изготовление сметного расчета по укладке тротуара в селе Аққулы;
249285 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в Жамбылском сельском округе в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
343 тысяч тенге – ямочный ремонт дорог Ямышевского сельского округа;
18476 тысяч тенге – на средний ремонт внутрипоселковой дороги села Тлектес 0,3 км;

37632 мың теңге – Тілектес ауылының 0,8 км кіреберіс жолын орташа жөндеуге;
44173 мың теңге – Шақа ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеуге;
2172 мың теңге – ауылдық округтердің кіреберіс жолдарын орташа жөндеуге жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
580 мың теңге – Ямышев ауылдық округінің жол белгілеріне;
4162 мың теңге – жолдардың сапасына сараптама жасауға және рәсімдеуге.
3) көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

37632 тысяч тенге – на средний ремонт въездной дороги села Тлектес 0,8 км;
44173 тысяч тенге – на средний ремонт внутрипоселковых дорог села Шака;
2172 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на средний ремонт въездных дорог сельских округов;
580 тысяч тенге – на дорожные знаки Ямышевского сельского округа;
4162 тысяч тенге – на оформление и проведение экспертизы качество дорог.
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

9 584
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 900
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
2 900
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
2 900
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 900
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
951 934
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
60 860
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
60 860
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
60 860
2
Әлеуметтiк көмек
575 321
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
575 321
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
354 670
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19 355
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42 880
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
773
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
63 479
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
33 094
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
61 070
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
315 753
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
315 753
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 730
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 757
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 734
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
22 123
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
25 305
061
Жұмыс күшінің ұтқырлығын арттыру үшін адамдардың ерікті түрде қоныс аударуына жәрдемдесу
212 000
062
Біліктілік жүйесін дамыту

9 584
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 900
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
2 900
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
2 900
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 900
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
951 934
1
Социальное обеспечение
60 860
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
60 860
005
Государственная адресная социальная помощь
60 860
2
Социальная помощь
575 321
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
575 321
002
Программа занятости
354 670
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19 355
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42 880
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
773
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
63 479
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
33 094
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
61 070
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
315 753
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
315 753
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
52 730
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 757
021
Капитальные расходы государственного органа
1 734
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
22 123
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
25 305
061
Cодействие добровольному переселению лиц для повышения мобильности рабочей силы
212 000
062
Развитие системы квалификаций