О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 140/30 "Об Актогайском районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 10 августа 2023 года № 37/6. Прекращено действие в связи с истечением срока
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "Об Актогайском районном бюджете на 2023 - 2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 140/30 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Актогайский районный бюджет на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 072 990 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 196 731 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 39 676 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 221 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 829 362 тысяч тенге;
2) затраты – 7 160 365 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 47 742 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 93 150 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 45 408 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 135 117 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 135 117 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. В приложении 3 решения слова "детей - инвалидов" и "инвалидов" заменить на "детей с инвалидностью" и "лиц с инвалидностью" соответственно.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области
от 10 августа 2023 года
№ 37/6
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области
от 22 декабря 2022 года
№ 140/30
Актогайский районный бюджет на 2023 год (с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 140/30 "2023-2025 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 тамыздағы № 37/6 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2023 - 2025 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 140/30 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 072 990 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 196 731 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39 676 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 221 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 829 362 мың теңге;
2) шығындар – 7 160 365 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 47 742 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 93 150 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 45 408 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 135 117 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 135 117 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Шешімнің 3-қосымшасында "мүгедек балалар" және "мүгедектер" деген сөздер тиісінше "мүгедектігі бар балалар" және "мүгедектігі бар адамдар" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ташенев
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2023 жылғы
10 тамыздағы № 37/6
шешіміне қосымша
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2022 жылғы
22 желтоқсандағы № 140/30
шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті (өзгерістермен)
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
4
5