Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Балхаш
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 28 декабря 2023 года № 11/92. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 27 июня 2025 года № 22/183
Сноска. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 27.06.2025 № 22/183 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Городской маслихат РЕШИЛ:

Балқаш қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 11/92 шешімі. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2025 жылғы 27 маусымдағы № 22/183 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 27.06.2025 № 22/183 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Балхаш" и изложить в новой редакции согласно Приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу решение Балхашского городского маслихата от 21 декабря 2022г. № 19/143 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Балхаш" и решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 3 ноября 2023 года № 8/72 "О внесении изменения в решение Балхашского городского маслихата от 21 декабря 2022 года № 19/143 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Балхаш".

1. Балқаш қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін" көрсетілген шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Балқаш қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 19/143 "Балқаш қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімінің және Балқаш қалалық мәслихатының 2023 жылғы 3 қарашадағы № 8/72 "Балқаш қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 19/143 "Балқаш қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімінің күші жойылсын.

3. Изменения, указанные в Приложении к данному решению вводятся в действие с 01 октября 2023 года.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата А.Муслымов
Приложение к решению
городского маслихата
от 28 декабря 2023 года
№ 11/92
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Балхаш
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель

3. Осы шешімнің Қосымшасында көрсетілген өзгерістер 2023 жылғы 01 қазанынан бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы А.Муслымов
Қалалық мәслихаттың
2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№11/92 шешіміне
қосымша
Балқаш қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілерінің түрлері
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын