О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2024-2026 годы
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 29 декабря 2023 года № 129. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каражалский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жайрем на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 904 256 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 77 177 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 823 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 821 256 тысяч тенге;
2) затраты – 950 649 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге;
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов- 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 46 393 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 46 393 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 46 393 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 25.11.2024 № 212 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет поселка Шалгинский на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 971 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 824 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 897 тысяч тенге;
2) затраты – 18 409 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 438 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 438 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 438 тенге.

2024-2026 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 129 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 904 256 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 77 177 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 823 мың теңге;
трансферттер түсімі – 821 256 мың теңге;
2) шығындар – 950 649 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 46 393 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 393 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 46 393 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 25.11.2024 № 212 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024-2026 жылдарға арналған Шалғы кентінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 971 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 824 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 250 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 897 мың теңге;
2) шығындар – 18 409 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 438 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 438 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 438 мың теңге.

Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 25.11.2024 № 212 (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Учесть в составе поступлений бюджетов поселков Жайрем и Шалгинский на 2024 год объем целевых текущих трансфертов из местных бюджетов, передаваемых из городского бюджета в бюджет поселков согласно приложению 7.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель городского маслихата З.Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 25.11.2024 № 212 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2024 жылға арналған Жәйрем және Шалғы кенттері бюджетінің құрамында қалалық бюджеттен кенттердің бюджетіне жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 7 - қосымшаға сәйкес ескерілсін.
4. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың төрағасы З.Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының

121162
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
37035
Обеспечение водоснабжением населенных пунктов
147650
Освещение улиц в населенных пунктах
33537
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
91247
Поселок Шалгинский
34
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
34
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
34

121162
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
37035
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
147650
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
33537
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
91247
Шалғы кенті:
34
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
34
оның ішінде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
34