О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 30 декабря 2021 года № 55/12 "О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 27 мая 2022 года № 86/16. Прекращено действие в связи с истечением срока
маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аққулы от 30 декабря 2021 года № 55/12 "О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2022 - 2024 годы" (зарегистрированное в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 162673) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аққулы на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 037 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 11 535 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59 502 тысяч тенге;
2) затраты – 72 517 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1480 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1480 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Баймульдинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 830 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 1 938 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 871 тысяч тенге;
2) затраты – 35 982 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -152 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 152 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 287 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 3 420 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 867 тысяч тенге;
2) затраты – 38 536 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -249 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 249 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:

Аққулы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы "Аққулы ауданының ауылдық округтерінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 55/12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 мамырдағы № 86/16 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы "Аққулы ауданының ауылдық кругтерінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 55/12 шешіміне (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықты актілер мемлекеттік тізілімінде № 162673 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 - 2024 жылдарға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71037 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 535 мың теңге;
трансферттер түсімі – 59 502 мың теңге;
2) шығындар – 72 517 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1480 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1480 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 – 2024 жылдарға арналған Баймолдин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 830 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 938 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33 871 мың теңге;
2) шығындар – 35 982 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -152 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 152мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022 – 2024 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 287 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 420 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 867 мың теңге;
2) шығындар – 38 536 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -249 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 249 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

8) пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Шакинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 016 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 1 620 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 396 тысяч тенге;
2) затраты – 34 137 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -121 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 121 тысяч тенге.";
9) пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Шарбактинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 25, 26, 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 428 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 6 390 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 39 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 999 тысяч тенге;
2) затраты – 42 081 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -653 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 653 тысяч тенге.";
10) пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Ямышевского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29, 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 551 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 5 975 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 117 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60 459 тысяч тенге;
2) затраты – 71 749 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5198 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5198 тысяч тенге.";
12) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района Аққулы К. Есимов
Приложение
к решению маслихата
района Аққулы
от 27 мая 2022 года
№ 86/16
Приложение 1
к решению маслихата
района Аққулы
от 30 декабря 2021 года
№ 55/12
Бюджет сельского округа Аққулы на 2022 год (с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
1.Доходы

8) көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2022 – 2024 жылдарға арналған Шақа ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 016 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 620 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 396 мың теңге;
2) шығындар – 34 137 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -121 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 121 мың теңге.";
9) көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2022 – 2024 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26, 27 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 41 428 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 390 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 999 мың теңге;
2) шығындар – 42 081 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлгетең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -653 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 653 мың теңге.";
10) көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2022 – 2024 жылдарға арналған Ямышев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29, 30 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66 551 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 975 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 117 мың теңге;
трансферттер түсімі – 60 459 мың теңге;
1) шығындар – 71 749 мың теңге;
1) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
2) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 198 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 198 мың теңге.";
11) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққулы аудандық мәслихаттың хатшысы Қ. Есімов
Аққулы аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
27 мамырдағы № 86/16
шешіміне қосымша
Аққулы аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
30 желтоқсандағы № 55/12
шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті (өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1.Кірістер