О бюджете Кожамжарского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2022 года № 150/31. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кожамжарского сельского округа на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 56739 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3699 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 38 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 53040 тысяч тенге;
2) затраты – 57153 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;

2023-2025 жылдарға арналған Қожамжар ауылдық округінің бюджеті турал
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 150/31 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) - тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Қожамжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1 кірістер - 56739 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 3661 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 38 мың теңге;
трансферттер түсімі - 53040 мың теңге;
2) шығындар - 57153 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -414 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 414 тыс тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 24.04.2023 № 25/3 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.

5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 414 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 414 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 24.04.2023 № 25/3 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.