О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 1/65 "О Майском районном бюджете на 2021 - 2023 годы"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 7 декабря 2021 года № 1/10. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 декабря 2021 года № 25640. Прекращено действие в связи с истечением срока
Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 1/65 "О Майском районном бюджете на 2021 - 2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7115) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Майский районный бюджет на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6023119 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 755602 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 11810 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7183 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5248524 тысячи тенге;
2) затраты – 6119252 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24147 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 57469 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 33322 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -120280 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 120280 тысяч тенге.";
2) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов, сел Акжар и Майтубек в сумме 255939 тысяч тенге на затраты текущего характера.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Май аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 1/65 "2021 - 2023 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 желтоқсандағы № 1/10 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 желтоқсанда № 25640 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 1/65 "2021 - 2023 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7115 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6023119 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 755602 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11810 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 7183 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5248524 мың теңге;
2) шығындар – 6119252 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 24147 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 57469 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 33322 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -120280 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 120280 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің, Ақжар және Майтүбек ауылдарының бюджеттеріне ағымдағы сипаттағы шығыстарға нысаналы трансферттер 255939 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.