Аққулы ауданының ауылдық округтерінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 55/12 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 12-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 - 2024 жылдарға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97 413 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 130 мың теңге;
трансферттер түсімі – 87 283 мың теңге;
2) шығындар – 98 893 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1480 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1480 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 21.10.2022 № 102/21 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 - 2024 жылдарға арналған Баймолдин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 569 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 677 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33 871 мың теңге;
2) шығындар – 35 721 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -152 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 152 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 21.10.2022 № 102/21 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2022 – 2024 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 287 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 143 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 144 мың теңге;
2) шығындар – 38 536 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -249 мың теңге;

О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2022 - 2024 годы
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 30 декабря 2021 года № 55/12. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 12 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аққулы на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 97 413 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 10 130 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 87 283 тысяч тенге;
2) затраты – 98 893 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1480 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1480 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Аққулы Павлодарской области от 21.10.2022 № 102/21 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Баймульдинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 569 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 1 677 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 871 тысяч тенге;
2) затраты – 35 721 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -152 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 152 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения маслихата района Аққулы Павлодарской области от 21.10.2022 № 102/21 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2022-2024 годы согласно 3. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 287 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 3 143 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 144 тысяч тенге;
2) затраты – 38 536 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -249 тысяч тенге;

4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5198 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 21.10.2022 № 102/21 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. Аудандық бюджеттен ауылдық округінің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 2022 жылға арналған аудан бюджетінде жалпы сомасы 368 889 мың теңге, оның ішінде:
Аққулы ауылдық округі – 51 996 мың теңге;
Баймолдин ауылдық округі – 29 873 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі – 34 240 мың теңге;
Қызылағаш ауылдық округі – 31 490 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5198 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5198 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения маслихата района Аққулы Павлодарской области от 21.10.2022 № 102/21 (вводится в действие с 01.01.2022).
11. Учесть в бюджетах сельских округов на 2022 год объем субвенций, передаваемой из районного бюджета в сумме 368 889 тысяч тенге, в том числе:
Сельский округ Аққулы – 51 996 тысяч тенге;
Баймульдинский сельский округ – 29 873 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ – 34 240 тысяч тенге;
Кызылагашский сельский округ – 31 490 тысяч тенге;

Қарақала ауылдық округі – 42 103 мың теңге;
Майқарағай ауылдық округі – 28 547 мың теңге;
Малыбай ауылдық округі – 38 276 мың теңге;
Шақа ауылдық округі – 30 816 мың теңге;
Шарбақты ауылдық округі – 33 786 мың теңге;
Ямышев ауылдық округі – 47 762 мың теңге.
12. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққулы аудандық мәслихаттың хатшысы       Қ. Есімов
Аққулы аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
30 желтоқсандағы № 55/12
шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті (өзгерістермен)

Сельский округ Қарақала – 42 103 тысяч тенге;
Майкарагайский сельский округ – 28 547 тысяч тенге;
Малыбайский сельский округ – 38 276 тысяч тенге;
Шакинский сельский округ – 30 816 тысяч тенге;
Шарбактинский сельский округ – 33 786 тысяч тенге;
Ямышевский сельский округ – 47 762 тысяч тенге.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района Аққулы К. Есимов
Приложение 1
к решению маслихата
района Аққулы
от 30 декабря 2021 года
№ 55/12
Бюджет сельского округа Аққулы на 2022 год (с изменениями)