Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 1/67 "2021 - 2023 жылдарға арналған Тереңкөл ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 қыркүйектегі № 2/9 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Тереңкөл ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 1/67 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7162 болып тіркелген), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Байқоныс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 860 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 645 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 115 мың теңге;
2) шығындар – 45 790 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 930 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 930 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 - 2023 жылдарға арналған Береговое ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 192 755 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 019 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 135 мың теңге;
трансферттер түсімі – 189 601 мың теңге;
2) шығындар – 194 184 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 429 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 429 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 - 2023 жылдарға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 150 564 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 570 мың теңге;
трансферттер түсімі – 148 994 мың теңге;
2) шығындар – 151 407 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 843 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 843 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата района Тереңкөл от 29 декабря 2020 года № 1/67 "О бюджете сельских округов района Тереңкөл на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 7 сентября 2021 года № 2/9. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете сельских округов района Тереңкөл на 2021 - 2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 1/67 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7162), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Байконысского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 860 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 645 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 115 тысяч тенге;
2) затраты – 45 790 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 930 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 930 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Берегового сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 192 755 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 019 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 135 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 189 601 тысяча тенге;
2) затраты – 194 184 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 429 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 429 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 150 564 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 570 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 148 994 тысячи тенге;
2) затраты – 151 407 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 843 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 843 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:

"4. 2021 - 2023 жылдарға арналған Верненка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 555 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 358 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 63 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 134 мың теңге;
2) шығындар – 32 768 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 213 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 213 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021 - 2023 жылдарға арналған Воскресенка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 145 149 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 250 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 38 мың теңге;
трансферттер түсімі – 143 861 мың теңге;
2) шығындар – 145 577 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 428 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 428 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 - 2023 жылдарға арналған Жаңақұрылыс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 762 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 039 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 90 мың теңге;
трансферттер түсімі – 67 633 мың теңге;
2) шығындар – 69 309 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 547 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 547 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ивановка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 971 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 066 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 133 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 772 мың теңге;
2) шығындар – 33 384 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 413 мың теңге;

"4. Утвердить бюджет Верненского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 555 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 358 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 63 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 29 134 тысячи тенге;
2) затраты – 32 768 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 213 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 213 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Воскресенского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 145 149 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 250 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 38 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 143 861 тысяча тенге;
2) затраты – 145 577 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 428 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 428 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Жанакурлысского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 762 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 039 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 90 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 67 633 тысячи тенге;
2) затраты – 69 309 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 547 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 547 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Ивановского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 971 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 066 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 133 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 31 772 тысячи тенге;
2) затраты – 33 384 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -413 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 413 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2021 - 2023 жылдарға арналған Калиновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 956 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 603 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 98 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 255 мың теңге;
2) шығындар – 38 735 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 779 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 779 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2021 - 2023 жылдарға арналған Октябрь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 591 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 678 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37 913 мың теңге;
2) шығындар – 42 936 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 345 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 345 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2021 - 2023 жылдарға арналған Песчан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 91 572 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 081 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 580 мың теңге;
трансферттер түсімі – 81 911 мың теңге;
2) шығындар – 94 411 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 839 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 839 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2021 - 2023 жылдарға арналған Тереңкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 152 964 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 068 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 215 мың теңге;
трансферттер түсімі – 126 681 мың теңге;
2) шығындар – 167 037 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 413 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Калиновского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 956 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 603 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 98 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 255 тысяч тенге;
2) затраты – 38 735 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 779 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 779 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Октябрьского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 591 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 678 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 913 тысяч тенге;
2) затраты – 42 936 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 345 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 345 тысяч тенге.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Песчанского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 91 572 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 081 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 580 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 81 911 тысяч тенге;
2) затраты – 94 411 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 839 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 839 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Теренкольского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 152 964 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 068 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 215 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 126 681 тысяча тенге;
2) затраты – 167 037 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14 073 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 073 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 12-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2021 - 2023 жылдарға арналған Федоровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 176 190 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 819 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 75 мың теңге;
трансферттер түсімі – 173 296 мың теңге;
2) шығындар – 177 597 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 407 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 407 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 16-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2021 жылға арналған Тереңкөл аудандық бюджетінде ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде көзделсін:
401 730 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердің инженерлік инфрақұрылымы бойынша іс-шараларды іске асыруға;
54 552 мың теңге – коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды жүргізуге;
1 360 мың теңге – мәдениет ұйымдары мен архив мекемелерінде басқару және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
31 625 мың теңге – ауылдық елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға;
38 819 мың теңге – мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге бонустар төлеуге;
98 139 мың теңге – елді мекендердің көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;
7 017 мың теңге – ауылдық елді мекендерді абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге;
15 028 мың теңге – тарифтің ұлғаюына байланысты электр энергиясын төлеуге.";

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 14 073 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 073 тысячи тенге.";
пункт 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
"1) доходы – 176 190 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 819 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 75 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 173 296 тысяч тенге;
2) затраты – 177 597 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 407 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 407 тысяч тенге.";
пункт 16 указанного решения изложить в новой редакции:
"16. Предусмотреть в бюджете района Тереңкөл на 2021 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
401 730 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
54 552 тысячи тенге – на проведение мероприятий в сфере коммунального хозяйства;
1 360 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждениях;
31 625 тысяч тенге – на освещение улиц сельских населенных пунктов;
38 819 тысяч тенге – на выплату бонусов административных государственных служащих;
98 139 тысяч тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов улиц населенных пунктов;
7 017 тысяч тенге – на проведение работ по благоустройству сельских населенных пунктов;
15 028 тысяч тенге – на оплату электроэнергии, в связи с увеличением тарифа.";

көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл аудандық мәслихатының хатшысы С. Баяндинов
Тереңкөл аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 07 қыркүйектегі
№ 2/9 шешіміне
1-қосымша
Тереңкөл аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 29 желтоқсандағы

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата района Тереңкөл С. Баяндинов
Приложение 1
к решению маслихата
района Тереңкөл
от 07 сентября 2021 года
№ 2/9
Приложение 1
к решению маслихата
района Тереңкөл от
29 декабря 2020 года