О бюджете сельских округов Железинского района на 2022 - 2024 годы
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 29 декабря 2021 года № 102/7. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 15 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 36009 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2571 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 282 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 33156 тысяч тенге;
2) затраты – 36260 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 251 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 251 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 30.11.2022 № 211/7 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Алакольского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 146027 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5698 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 115 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 140214 тысяч тенге;
2) затраты – 146030 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 30.11.2022 № 211/7 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Утвердить бюджет Башмачинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 94739 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3069 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 91670 тысяч тенге;
2) затраты – 97881 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3142 тысячи тенге;

2022 - 2024 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 102/7 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 15-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Железин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36009 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2571 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 282 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33156 мың теңге;
2) шығындар – 36260 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 251 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 251 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 30.11.2022 № 211/7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022-2024 жылдарға арналған Алакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 146027 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5698 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 115 мың теңге;
трансферттер түсімі – 140214 мың теңге;
2) шығындар – 146030 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 3 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 30.11.2022 № 211/7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2022-2024 жылдарға арналған Башмачин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 94739 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3069 мың теңге;
трансферттер түсімі – 91670 мың теңге;
2) шығындар – 97881 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3142 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3142 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 30.11.2022 № 211/7 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Утвердить бюджет Веселорощинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 39905 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3924 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 180 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 517 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35284 тысячи тенге;
2) затраты – 40459 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 554 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 554 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 30.11.2022 № 211/7 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 33771 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1798 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 85 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31888 тысяч тенге;
2) затраты – 33857 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 86 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 86 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 30.11.2022 № 211/7 (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Утвердить бюджет Железинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 204484 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22056 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 531 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 181897 тысяч тенге;
2) затраты – 205222 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 738 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 738 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 30.11.2022 № 211/7 (вводится в действие с 01.01.2022).

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 3142 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 30.11.2022 № 211/7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2022-2024 жылдарға арналған Веселорощин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39905 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3924 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 180 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 517 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35284 мың теңге;
2) шығындар – 40459 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 554 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 554 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 30.11.2022 № 211/7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2022-2024 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33771 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1798 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 85 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31888 мың теңге;
2) шығындар – 33857 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 86 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 86 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 30.11.2022 № 211/7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2022-2024 жылдарға арналған Железин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 204484 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 22056 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 531 мың теңге;
трансферттер түсімі – 181897 мың теңге;
2) шығындар – 205222 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 738 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 738 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 30.11.2022 № 211/7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

2) затраты – 65383 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8748 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8748 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 30.11.2022 № 211/7 (вводится в действие с 01.01.2022).
11. Утвердить бюджет Озерновского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 37310 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1240 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 98 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35972 тысячи тенге;
2) затраты – 37416 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 106 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 106 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 30.11.2022 № 211/7 (вводится в действие с 01.01.2022).
12. Утвердить бюджет Прииртышского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 51708 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11440 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1889 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 38379 тысяч тенге;
2) затраты – 52090 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 382 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –382 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 30.11.2022 № 211/7 (вводится в действие с 01.01.2022).
13. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельских округов на 2022 год, согласно приложению 37.
14. Учесть в бюджете сельских округов на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 447273 тысячи тенге, в том числе:
Актауский сельский округ 27752 тысячи тенге;
Алакольский сельский округ 20623 тысячи тенге;
Башмачинский сельский округ 28938 тысяч тенге;
Веселорощинский сельский округ 30479 тысяч тенге;
Енбекшинский сельский округ 27620 тысяч тенге;
Железинский сельский округ 99612 тысячи тенге;
Казахстанский сельский округ 26158 тысяч тенге;
Лесной сельский округ 51594 тысячи тенге;
Михайловский сельский округ 41819 тысяч тенге;
Новомирский сельский округ 27161 тысяч тенге;
Озерновский сельский округ 30891тысяч тенге;
Прииртышский сельский округ 34626 тысяч тенге.

2) шығындар – 65383 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8748 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 8748 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 30.11.2022 № 211/7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2022-2024 жылдарға арналған Озерное ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37310 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1240 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 98 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35972 мың теңге;
2) шығындар – 37416 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 106 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 106 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 30.11.2022 № 211/7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2022-2024 жылдарға арналған Прииртышск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51708 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11440 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1889 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38379 мың теңге;
2) шығындар – 52090 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 382 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 382 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 30.11.2022 № 211/7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2022 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі37-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. 2022 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудан бюджетінен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың жалпы көлемі 447273 мың теңге сомада ескерілсін, соның ішінде:
Ақтауауылдық округі 27752мың тенге;
Алакөлауылдық округі 20623 мың тенге;
Башмачинауылдық округі 28938 мың тенге;
Веселорощинауылдық округі 30479 мың тенге;
Еңбекшіауылдық округі 27620мың тенге;
Железинауылдық округі 99612мың тенге;
Қазақстанауылдық округі 26158мың тенге;
Лесноеауылдық округі 51594мың тенге;
Михайловауылдық округі 41819мың тенге;
Новомирауылдық округі 27161мың тенге;
Озерноеауылдық округі 30891мың тенге;
Прииртышскауылдық округі 34626мың тенге.

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру