Еуразиялық экономикалық одақ пен үшінші тараптың (үшінші тараптардың) кедендік транзитінің бірыңғай жүйесі туралы келісімді ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2026 жылғы 10 маусымдағы № 303-VIIІ ҚРЗ
2024 жылғы 26 желтоқсанда Санкт-Петербургте жасалған Еуразиялық экономикалық одақ пен үшінші тараптың (үшінші тараптардың) кедендік транзитінің бірыңғай жүйесі туралы келісім ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ

О ратификации Соглашения о единой системе таможенного транзита Евразийского экономического союза и третьей стороны (третьих сторон)
Закон Республики Казахстан от 10 июня 2026 года № 303-VIIІ ЗРК
Ратифицировать Соглашение о единой системе таможенного транзита Евразийского экономического союза и третьей стороны (третьих сторон), совершенное в Санкт-Петербурге 26 декабря 2024 года.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ