Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы одақтастық қатынастарды тереңдету және кеңейту туралы шартты ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2025 жылғы 21 шiлдедегi № 216-VIII ҚРЗ
2024 жылғы 19 сәуірде Астанада жасалған Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы одақтастық қатынастарды тереңдету және кеңейту туралы шарт ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ

О ратификации Договора об углублении и расширении союзнических отношений между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой
Закон Республики Казахстан от 21 июля 2025 года № 216-VIII ЗРК
Ратифицировать Договор об углублении и расширении союзнических отношений между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой, совершенный в Астане 19 апреля 2024 года.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ