Алтай ауданының мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2026 жылғы 15 мамырдағы № 41/7-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 18 мамырда № 38732 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес Алтай ауданының мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Алтай ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін Алтай ауданының мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының мәслихат төрағасы Л. Гречушникова
Алтай ауданының
мәслихатының
2026 жылғы 15 мамырдағы
№ 41/7-VIII
Алтай ауданының
мәслихатының шешіміне
қосымша
Алтай ауданының мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Алтай ауданының мәслихатының "Алтай ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері және оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" 2021 жылғы 21 қазандағы № 8/5-VII шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25020 болып тіркелген).
2. Алтай ауданының мәслихатының "Алтай ауданының мәслихатының 2021 жылғы 21 қазандағы № 8/5-VII "Алтай ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері және оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2022 жылғы 23 қарашадағы № 25/17-VII шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30905 болып тіркелген).
3. Алтай ауданының мәслихатының "Алтай ауданының мәслихатының 2021 жылғы 21 қазандағы № 8/5-VII "Алтай ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері және оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 13 қазандағы № 6/3-VIII шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8902-16 болып тіркелген).
4. Алтай ауданының мәслихатының "Алтай ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері және оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2021 жылғы 21 қазандағы № 8/5-VII шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2024 жылғы 4 қыркүйектегі № 19/6-VIII шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9076-16 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Алтай
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 15 мая 2026 года № 41/7-VIII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 мая 2026 года № 38732
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района Алтай согласно приложения к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата района Алтай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата района Алтай после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение к решению
маслихата района Алтай
маслихата района Алтай
от 15 мая 2026 года
№ 41/7-VIII
Перечень признаных утратившими силу некоторых решений маслихата района Алтай
1. Решение маслихата района Алтай "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по району Алтай" от 21 октября 2021 года № 8/5-VII (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25020);
2. Решение маслихата района Алтай "О внесении изменения в решение маслихата района Алтай от 21 октября 2021 года № 8/5-VII "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по району Алтай" от 23 ноября 2022 года № 25/17-VII (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 30905);
3. Решение маслихата района Алтай "О внесении изменения в решение маслихата района Алтай от 21 октября 2021 года № 8/5-VII "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по району Алтай" от 13 октября 2023 года № 6/3-VIII (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8902-16);
4. Решение маслихата района Алтай "О внесении изменения в решение маслихата района Алтай от 21 октября 2021 года № 8/5-VII "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по району Алтай" от 4 сентября 2024 года № 19/6-VIII (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9076-16);

5. Алтай ауданының мәслихатының "Алтай ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері және оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2021 жылғы 21 қазандағы № 8/5-VII шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2025 жылғы 28 ақпандағы № 25/3-VIII шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9139-16 болып тіркелген).

5. Решение маслихата района Алтай "О внесении изменения в решение маслихата района Алтай от 21 октября 2021 года № 8/5-VII "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по району Алтай" от 28 февраля 2025 года № 25/3-VIII (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9139-16).