Риддер қаласы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімінің 2026 жылғы 10 ақпандағы № 66 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы заңының 27 - бабының 1 - тармағына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫМ:
1. Риддер қаласы әкімінің келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Риддер қаласы әкімінің 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № 1 "Сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7611 болып тіркелген) шешімі;
2) Риддер қаласы әкімінің 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 2 "Риддер қаласы әкімінің 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № 1 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31399 болып тіркелген) шешімі.
2. "Риддер қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Риддер қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
. Д. Рахметкалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Риддер қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы

О признании утратившими силу некоторых решений акима города Риддера
Решение акима города Риддера Восточно-Казахстанской области от 10 февраля 2026 года № 66
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения акима города Риддера:
1) решение акима города Риддера от 28 сентября 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7611);
2) решение акима города Риддера от 28 декабря 2022 года № 2 "О внесении изменения в решение акима города Риддера от 28 сентября 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 31399).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Риддера" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Риддера после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
. Д. Рахметкалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Риддерская городская
территориальная избирательная
комиссия