Өскемен қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 4 тамыздағы № 2542 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылы 5 тамызда № 39510 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қаласы әкімдігінің мынадай қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Өскемен қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 4618 "Өскемен қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7983 болып тіркелген);
2) Өскемен қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 3 желтоқсандағы № 4433 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 4618 "Сайлау науқандары кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9112-16 болып тіркелген).
2. Шығыс Қазақстан облысы "Өскемен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Өскемен қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Өскемен қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі А. Акышов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Усть-Каменогорска
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 4 августа 2026 года № 2542. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 августа 2026 года № 39510
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Усть-Каменогорска:
1) постановление акимата города Усть-Каменогорска от 10 декабря 2020 года № 4618 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Усть-Каменогорска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7983);
2) постановление акимата города Усть-Каменогорска от 3 декабря 2024 года № 4433 "О внесении изменений в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 10 декабря 2020 года № 4618 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в период избирательных кампаний" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9112-16).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Усть-Каменогорска" Восточно Казахстанской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Усть-Каменогорска после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Усть-Каменогорска.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска А. Акышов