Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 наурыздағы № 140 "Сауран ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2026 жылғы 15 сәуірдегі № 328 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 16 сәуірде № 38443 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Сауран аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сауран ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 наурыздағы № 140 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6488-13 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Сауран аудандық мәслихатының төрағасы С. Байсбаев

О признании утратившим силу решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 19 марта 2024 года № 140 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в района Сауран"
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 15 апреля 2026 года № 328. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 апреля 2026 года № 38443
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 19 марта 2024 года № 140 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в районе Сауран" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6488-13).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата района Сауран С. Байсбаев