"Отырар ауданында салық салу объектісінің елдi мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" Отырар ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 20 қарашадағы № 247 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 8 қаңтардағы № 2 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 9 қаңтарда № 37825 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Отырар ауданында салық салу объектісінің елдi мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" Отырар ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 20 қарашадағы № 247 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6404-13 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Отырар ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін оның Отырар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Отырар ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Отырар ауданының әкімі К. Жолдыбай

О признании утратившим силу постановление акимата Отырарского района от 20 ноября 2023 года № 247 "Об утверждении коэффициента зонирования в Отырарском районе, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах"
Постановление акимата Отырарского района Туркестанской области от 8 января 2026 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 января 2026 года № 37825
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Отырарского района от 20 ноября 2023 года № 247 "Об утверждении коэффициента зонирования в Отырарском районе, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6404-13).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Отырарского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Отырарского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Отырарского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Отырарского района К. Жолдыбай