Түркістан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2026 жылғы 22 қаңтардағы № 23 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 28 қаңтарда № 37896 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Түркістан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Түркістан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Түркістан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі Н. Кушеров
2026 жылғы 22 қаңтардағы
№ 23 Қаулыға қосымша
Түркістан облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Су нысандарының су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылықта пайдалану режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 24 шiлдедегi № 200 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4186 болып тіркелген).
2. "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 шілдедегі № 200 "Су қорғау аймақтары, белдеулері, олардың шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 19 маусымдағы № 182 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4664 болып тіркелген).
3. "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 шілдедегі № 200 "Су қорғау аймақтары, белдеулері, олардың шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 10 қарашадағы № 218 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30510 болып тіркелген).
4. "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 шілдедегі № 200 "Су нысандарының су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылықта пайдалану режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 26 қаңтардағы № 12 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-0-6235 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Туркестанской области
Постановление акимата Туркестанской области от 22 января 2026 года № 23. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 января 2026 года № 37896
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Туркестанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Туркестанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Туркестанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области Н. Кушеров
Приложение к постановлению
от 22 января 2026 года № 23
Перечень утративших силу некоторых постановлении акимата Туркестанской области
1. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 24 июля 2017 года № 200 "Об установлении водоохранных зон и полос водных объектов, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4186).
2. Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 19 июня 2018 года № 182 "О внесении дополнений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 24 июля 2017 года № 200 "О водоохранных зонах, полосах, режиме и особых условиях их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4664).
3. Постановление акимата Туркестанской области от 10 ноября 2022 года № 218 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 24 июля 2017 года № 200 "О водоохранных зонах, полосах, режиме и особых условиях их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 30510).
4. Постановление акимата Туркестанской области от 26 января 2023 года № 12 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 24 июля 2017 года № 200 "Об установлении водоохранных зон и полос водных объектов, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-0-6235).

5. "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 шілдедегі № 200 "Су нысандарының су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылықта пайдалану режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 3 қыркүйектегі № 175 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6583-13 болып тіркелген).
6. "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 шілдедегі № 200 "Су нысандарының су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылықта пайдалану режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 12 желтоқсандағы № 255 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6629-13 болып тіркелген).

5. Постановление акимата Туркестанской области от 3 сентября 2024 года № 175 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 24 июля 2017 года № 200 "Об установлении водоохранных зон и полос водных объектов, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6583-13).
6. Постановление акимата Туркестанской области от 12 декабря 2024 года № 255 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 24 июля 2017 года № 200 "Об установлении водоохранных зон и полос водных объектов, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6629-13).