"Мақат ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2024 жылғы 1 наурыздағы № 81-VIII шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2026 жылғы 23 маусымдағы № 231-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 26 маусымда № 39091 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Атырау облысы Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мақат ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2024 жылғы 1 наурыздағы № 81-VIII (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 5144 06 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Мәслихат төрағасы А. Шангалаев

О признании утратившим силу решения Макатского районного маслихата Атырауской области от 1 марта 2024 года № 81-VIII "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Макатскому району"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 23 июня 2026 года № 231-VIII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 июня 2026 года № 39091
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Макатский районный маслихат Атырауской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Макатского районного маслихата Атырауской области от 1 марта 2024 года № 81-VIII "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Макатскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5144-06).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата А. Шангалаев