Жылыой ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 14 тамыздағы № 241 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 17 тамыздағы № 39605 болып тіркелді
"Құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес Жылыой ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жылыой ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жылыой ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жылыой ауданы әкімі Ж. Каражанов
Жылыой ауданы әкімдігінің
2026 жылғы 14 тамыздағы
№ 241 Қаулысына қосымша
Жылыой ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1."Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" Жылыой ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 мамырдағы № 195 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3543 болып тіркелген);
2."Жылыой ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 мамырдағы № 195 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандарға лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Жылыой ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 21 қарашадағы № 441 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4007 болып тіркелген);
3."Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандарға лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" Жылыой ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 мамырдағы № 195 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жылыой ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 20 мамырдағы № 128 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28171 болып тіркелген).

Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Жылыойского района
Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 14 августа 2026 года № 241. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 августа 2026 года № 39605
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Жылыойского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Жылыойского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жылыойского района Ж. Каражанов
Приложение к постановлению
Акимата Жылыойского района
от 14 августа 2026 года № 241
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Жылыойского района
1. Постановление акимата Жылыойского района от 18 мая 2016 года № 195 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3543);
2. Постановление акимата Жылыойского района от 21 ноября 2017 года № 441 "О внесении дополнений в постановление акимата Жылыойского района от 18 мая 2016 года № 195 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4007);
3. Постановление акимата Жылыойского района от 20 мая 2022 года № 128 "О внесении изменений в постановление акимата Жылыойского района от 18 мая 2016 года № 195 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28171).