"Атырау облысы бойынша жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын атқарушы органдардың және әкімдер аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеулерді қолдану қағидаларын бекіту туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 241 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2026 жылғы 26 ақпандағы № 24 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 27 ақпанда № 38059 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Атырау облысы бойынша жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын атқарушы органдардың және әкімдер аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеулерді қолдану қағидаларын бекіту туралы" Атырау облысы әкімдігінің әкімдігінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 241 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4801 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Атырау облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Атырау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі С. Шапкенов

О признании утратившим силу постановления акимата Атырауской области от 10 декабря 2020 года № 241 "Об утверждении Правил применения поощрений государственных служащих аппаратов акимов и исполнительных органов, финансируемых из местных бюджетов по Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 26 февраля 2026 года № 24. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 февраля 2026 года № 38059
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Атырауской области от 10 декабря 2020 года № 241 "Об утверждении Правил применения поощрений государственных служащих аппаратов акимов и исполнительных органов, финансируемых из местных бюджетов по Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4801).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Атырауской области Республики Казахстан" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Атырауской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Атырауской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Атырауской области С. Шапкенов