Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылған деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2026 жылғы 9 қаңтардағы № 28/31 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 13 қаңтарда № 37836 тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күші жойылған деп танылсын:
1) "Қызылжар ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемерін арттыру туралы" 2018 жылғы 29 қарашадағы № 35/10 Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5024 болып тіркелген);
2) "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 35/10 "Қызылжар ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемерін арттыру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 11/5 Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26057 болып тіркелген).
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар
аудандық мәслихатының төрағасы
Ж. Елеусизов

О признании утратившими силу некоторых решений Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 9 января 2026 года № 28/31. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 января 2026 года № 37836
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "О повышении ставок земельного налога по Кызылжарскому району" от 29 ноября 2018 года № 35/10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5024);
2) решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 29 ноября 2018 года № 35/10 "О повышении ставок земельного налога по Кызылжарскому району" от 24 декабря 2021 года № 11/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26057).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Кызылжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Ж. Елеусизов