"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласында бөлшек салықтың арнайы салық режимін қолдану кезінде салық ставкасының мөлшерін төмендету туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2024 жылғы 22 қарашадағы № 2/18 шешімінің күшін жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2026 жылғы 20 сәуірдегі № 5/33 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 21 сәуірде № 38496 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласында бөлшек салықтың арнайы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2024 жылғы 22 қарашадағы № 2/18 шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7830-15 болып тіркелді).
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Петропавл қалалық мәслихат төрағасы
А. Бердагулов

О признании утратившим силу решения Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 22 ноября 2024 года № 2/18 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Петропавловск Северо-Казахстанской области"
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 20 апреля 2026 года № 5/33. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 апреля 2026 года № 38496
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Петропавловский городской маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 22 ноября 2024 года № 2/18 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Петропавловск Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7830-15).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Петропавловского городского маслихата
А. Бердагулов