Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2026 жылғы 20 сәуірдегі № 6/33 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 21 сәуірде № 38495 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Петропавл қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Петропавл қаласы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5072 болып тіркелген);
2) "Жер салығының базалық салық мөлшермелерін түзету туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы Петропавл мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7243 болып тіркелген).
2. Осы шешім 2026 жылғы 01 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Петропавл қалалық мәслихат төрағасы
А. Бердагулов

О признании утратившими силу некоторых решений Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 20 апреля 2026 года № 6/33. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 апреля 2026 года № 38495
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Петропавловского городского маслихата:
1) решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 29 ноября 2018 года № 5 "О корректировке базовых ставок земельного налога по городу Петропавловску" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5072);
2) решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 2 "О внесении изменения в решение Петропавловского городского маслихата от 29 ноября 2018 года № 5 "О корректировке базовых ставок земельного налога по городу Петропавловску" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7243).
2. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Петропавловского городского маслихата
А. Бердагулов