Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" 2019 жылғы 5 қарашадағы №4/605 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 19 қаңтардағы № 1/37 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 29 қаңтарда № 37909 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осықаулының 3 тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" 2019 жылғы 5 қарашадағы №4/605 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №1595 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы қаласы Экономика және қаржы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Осы қаулы 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Алматы қаласының әкімі Д. Сатыбалды

О признании утратившим силу постановления акимата города Алматы от 5 ноября 2019 года №4/605 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в городе Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 19 января 2026 года № 1/37. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 января 2026 года № 37909
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 3 настоящего постановления.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 5 ноября 2019 года №4/605 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №1595).
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление экономики и финансов города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Алматы после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Алматы.
Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким города Алматы Д. Сатыбалды