Тереңкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 1 наурыздағы "Тереңкөл ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салықтар мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" № 1/15 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы мәслихатының 2026 жылғы 16 ақпандағы № 1/40 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 19 ақпанда № 38009 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес Тереңкөл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тереңкөл ауданы мәслихатының "Тереңкөл ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салықтар мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" 2024 жылғы 1 наурыздағы № 1/15 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7500-14 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Тереңкөл аудандық мәслихатының төрағасы
Р. Габидулин

О признании утратившим силу решения маслихата района Тереңкөл от 1 марта 2024 года № 1/15 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в районе Тереңкөл"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 16 февраля 2026 года № 1/40. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 февраля 2026 года № 38009
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Тереңкөл "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в районе Тереңкөл" от 1 марта 2024 года № 1/15 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7500-14).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата района Тереңкөл
Р. Габидулин