"Ұзынкөл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 190 шешімінің күшін жою туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2026 жылғы 24 маусымдағы № 234 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 2 шілдеде № 39188 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңның 27-бабына сәйкес, Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ұзынкөл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 190 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7685 болып тіркелген) шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихаттың төрағасы Н. Булатов

О признании утратившим силу решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 19 марта 2018 года № 190 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Узункольского районного маслихата"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 24 июня 2026 года № 234. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июля 2026 года № 39188
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 19 марта 2018 года № 190 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Узункольского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7685).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Узункольского районного маслихата Н. Булатов