О признании утратившими силу некоторых решений Карасуского районного маслихата Костанайской области
Решение Карасуского районного маслихата Костанайской области от 6 августа 2026 года № 340. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 августа 2026 года № 39583
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Карасуского районного маслихата Костанайской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Карасуского районного маслихата С. Кажиев
Приложение
к решению Карасуского
районного маслихата
от 6 августа 2026 года
№ 340
Перечень утративших силу некоторых решений Карасуского районного маслихата Костанайской области
1. Решение Карасуского районного маслихата Костанайской области от 16 ноября 2023 года № 77 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10087).
2. Решение Карасуского районного маслихата Костанайской области от 8 января 2024 года № 108 "О внесении изменений в решение маслихата от 16 ноября 2023 года № 77 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10135-10).
3. Решение Карасуского районного маслихата Костанайской области от 20 сентября 2024 года № 162 "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 16 ноября 2023 года № 77 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10271-10).
4. Решение Карасуского районного маслихата Костанайской области от 22 января 2025 года № 201 "О внесении изменения в решение маслихата от 16 ноября 2023 года № 77 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10367-10).
5. Решение Карасуского районного маслихата Костанайской области от 19 марта 2025 года № 219 "О внесении изменения в решение маслихата от 16 ноября 2023 года № 77 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10419-10).

Қостанай облысы Қарасу аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарасу аудандық мәслихатының 2026 жылғы 6 тамыздағы № 340 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 13 тамызда № 39583 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қостанай облысы Қарасу аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық мәслихатының төрағасы С. Кажиев
Қарасу аудандық мәслихатының
2026 жылғы 6 тамыздағы
№ 340 шешіміне
қосымша
Қостанай облысы Қарасу аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Қостанай облысы Қарасу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 қарашадағы № 77 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10087 болып тіркелген).
2. "Мәслихаттың 2023 жылғы 16 қарашадағы № 77 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы Қарасу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 8 қаңтардағы № 108 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10135-10 болып тіркелген).
3. "Мәслихаттың 2023 жылғы 16 қарашадағы № 77 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қостанай облысы Қарасу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 қыркүйектегі № 162 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10271-10 болып тіркелген).
4. "Мәслихаттың 2023 жылғы 16 қарашадағы № 77 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс туралы" Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2025 жылғы 22 қаңтардағы № 201 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10367-10 болып тіркелген).
5. "Мәслихаттың 2023 жылғы 16 қарашадағы № 77 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қостанай облысы Қарасу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 наурыздағы № 219 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10419-10 болып тіркелген).

6. Решение Карасуского районного маслихата Костанайской области от 27 апреля 2026 года № 321 "О внесении изменений в решение маслихата от 16 ноября 2023 года № 77 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан".

6. "2023 жылғы 16 қарашадағы № 77 "Әлеуметтік көмек көрсету қағидаларын бекіту, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау туралы" мәслихат шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2026 жылғы 27 сәуірдегі № 321 шешімі.