Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 наурыздағы № 51 "Денисов ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза табысының бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 15 қаңтардағы № 6 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 19 қаңтарда № 37857 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Денисов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Денисов ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза табысының бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 наурыздағы № 51 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7707 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Денисов ауданы әкімдігінің экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін оның Денисов ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Денисов ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Катпаев

О признании утратившим силу постановления акимата Денисовского района Костанайской области от 26 марта 2018 года № 51 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Денисовского района"
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 15 января 2026 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 января 2026 года № 37857
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 26 марта 2018 года № 51 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Денисовского района" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7707).
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов акимата Денисовского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Денисовского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Денисовского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Катпаев