Лисаков қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Лисаков қалалық мәслихатының 2026 жылғы 20 тамыздағы № 264 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 24 тамызда № 39673 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Лисаков қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихатының төрағасы К. Мухамадиева
Мәслихаттың
2026 жылғы 20 тамыздағы
№ 264 шешіміне
қосымша
Лисаков қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2023 жылғы 23 қарашадағы № 57 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10097 болып тіркелген).
2. "Мәслихаттың 2023 жылғы 23 қарашадағы № 57 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2024 жылғы 20 ақпандағы № 74 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10149-10 болып тіркелген).
3. "Мәслихаттың 2023 жылғы 23 қарашадағы № 57 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2024 жылғы 3 қазандағы № 129 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10277-10 болып тіркелген).
4. "Мәслихаттың 2023 жылғы 23 қарашадағы № 57 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2025 жылғы 29 сәуірдегі № 169 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10455-10 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Лисаковского городского маслихата
Решение Лисаковского городского маслихата Костанайской области от 20 августа 2026 года № 264. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 августа 2026 года № 39673
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Лисаковского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата К. Мухамадиева
Приложение
к решению маслихата
от 20 августа 2026 года
№ 264
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Лисаковского городского маслихата
1. Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 23 ноября 2023 года № 57 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10097).
2. Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 20 февраля 2024 года № 74 "О внесении изменений в решение маслихата от 23 ноября 2023 года № 57 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10149-10).
3. Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 3 октября 2024 года № 129 "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 23 ноября 2023 года № 57 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10277-10).
4. Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 29 апреля 2025 года № 169 "О внесении изменения в решение маслихата от 23 ноября 2023 года № 57 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10455-10).