"Лисаков қаласының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 13 наурыздағы № 98 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 23 қаңтардағы № 16 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 27 қаңтарда № 37887 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Лисаков қаласының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 13 наурыздағы № 98 қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7646 болып тіркелді).
2. "Лисаков қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Лисаков қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Лисаков қаласының әкімі А. Ибраев

О признании утратившим силу постановления акимата города Лисаковска Костанайской области от 13 марта 2018 года № 98 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий города Лисаковска"
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 23 января 2026 года № 16. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 января 2026 года № 37887
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 13 марта 2018 года № 98 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий города Лисаковска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7646).
2. Государственному учреждению "Отдел финансов акима города Лисаковска" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата города Лисаковска после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Лисаковска.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Лисаковска А. Ибраев