"Арқалық қаласының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 27 ақпандағы № 65 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 10 ақпандағы № 120 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 12 ақпанда № 37971 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес Қостанай облысы Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Арқалық қаласының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 27 ақпандағы № 65 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7613 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Арқалық қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қаласының әкімі А. Асанов

О признании утратившим силу постановления акимата города Аркалыка Костанайской области от 27 февраля 2018 года № 65 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий города Аркалыка"
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 10 февраля 2026 года № 120. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 февраля 2026 года № 37971
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Акимат города Аркалыка Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 27 февраля 2018 года № 65 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий города Аркалыка" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7613).
2. Государственному учреждению "Отдел финансов акимата города Аркалыка" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата города Аркалыка Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Аркалыка Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Аркалыка А. Асанов