О признании утратившими силу некоторых решений Костанайского городского маслихата
Решение Костанайского городского маслихата Костанайской области от 10 августа 2026 года № 264. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 августа 2026 года № 39556
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Костанайского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению:
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Костанайского городского маслихата О. Байгабулов
Приложение к решению
от 10 августа 2026 года № 264
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Костанайского городского маслихата
1. Решение Костанайского городского маслихата от 2 ноября 2023 года № 61 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10081).
2. Решение Костанайского городского маслихата от 9 февраля 2024 года № 81 "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 2 ноября 2023 года № 61 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10140-10).
3. Решение Костанайского городского маслихата от 30 апреля 2024 года № 9418 "О внесении изменения в решение маслихата от 2 ноября 2023 года № 61 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10190-10).
4. Решение Костанайского городского маслихата от 5 августа 2024 года № 114 "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 2 ноября 2023 года № 61 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10251-10).
5. Решение Костанайского городского маслихата от 17 января 2025 года № 152 "О внесении изменения в решение маслихата от 2 ноября 2023 года № 61 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10361-10).

Қостанай қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай қалалық мәслихатының 2026 жылғы 10 тамыздағы № 264 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 11 тамызда № 39556 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қостанай қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қалалық мәслихатының төрағасы О. Байгабулов
2026 жылғы 10 тамыздағы
№ 264 шешіміне қосымша
Қостанай қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Қостанай қалалық мәслихатының 2023 жылғы 2 қарашадағы № 61 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10081 болып тіркелген).
2. "Мәслихаттың "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2023 жылғы 2 қарашадағы № 61 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қостанай қалалық мәслихатының 2024 жылғы 9 ақпандағы № 81 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10140-10 болып тіркелген).
3. "Мәслихаттың "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2023 жылғы 2 қарашадағы № 61 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қостанай қалалық мәслихатының 2024 жылғы 30 cәуірдегі № 94 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10190-10 болып тіркелген).
4. "Мәслихаттың "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2023 жылғы 2 қарашадағы № 61 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қостанай қалалық мәслихатының 2024 жылғы 5 тамыздағы № 114 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10251-10 болып тіркелген).
5. "Мәслихаттың "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2023 жылғы 2 қарашадағы № 61 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қостанай қалалық мәслихатының 2025 жылғы 17 қаңтардағы № 152 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10361-10 нөмірімен тіркелген).

6. Решение Костанайского городского маслихата от 18 февраля 2025 года № 154 "О внесении изменения в решение маслихата от 2 ноября 2023 года № 61 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № № 10390-10).
7. Решение Костанайского городского маслихата от 21 апреля 2026 года № 235 "О внесении изменений в решение маслихата от 2 ноября 2023 года № 61 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан".

6. "Мәслихаттың "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2023 жылғы 2 қарашадағы № 61 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қостанай қалалық мәслихатының 2025 жылғы 18 ақпандағы № 154 шешімі. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10390-10 нөмірімен тіркелген).
7. "Мәслихаттың 2023 жылғы 2 қарашадағы № 61 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қостанай қалалық мәслихатының 2026 жылғы 21 сәуірдегі № 235 шешімі.