Қостанай қалалық мәслихаты кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2026 жылғы 5 қаңтардағы № 214 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 8 қаңтарда № 37813 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Келесі шешімдердің күші жойылды деп танылсын:
1) "Қостанай қаласында жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" Қостанай қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 306 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8144 болып тіркелген);
2) "Мәслихаттың "Қостанай қаласында жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" 2018 жылғы 30 қарашадағы № 306 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қостанай қалалық мәслихатының 2023 жылғы 21 қарашадағы № 65 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10090 болып тіркелген).
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қостанай қалалық мәслихаты төрағасының өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы А. Исмаилов

О признании утратившими силу некоторых решений Костанайского городского маслихата
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 5 января 2026 года № 214. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 января 2026 года № 37813
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения:
1) решение Костанайского городского маслихата от 30 ноября 2018 года № 306 "О корректировке базовых ставок земельного налога в городе Костанае" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8144);
2) решение Костанайского городского маслихата от 21 ноября 2023 года № 65 "О внесении изменений в решение маслихата от 30 ноября 2018 года № 306 "О корректировке базовых ставок земельного налога в городе Костанае" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10090).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Временно осуществляющий полномочия председателя Костанайского городского маслихата А. Исмаилов