Қостанай облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2026 жылғы 31 наурыздағы № 87 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 2 сәуірде № 38283 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 27-бабының 2-тармағына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қостанай облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі                                    К. Аксакалов
Келісілді
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау комитетінің Қостанай облысының
Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау
департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі
Келісілді
"Қазақстан Республикасы Су ресурстары
және ирригация министрлігінің Су ресурстарын
реттеу, қорғау және пайдалану комитеті
Су ресурстарын қорғау және пайдалануды
реттеу жөніндегі Тобыл-Торғай бассейндік
су инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы әкімдігінің
2026 жылғы 31 наурыздағы
№ 87 қаулысына
қосымша
Қостанай облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Қостанай облысының су объектілерінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 344 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29029 болып тіркелген).
2. "Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 344 "Қостанай облысының су объектілерінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 10 қазандағы № 442 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30178 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Костанайской области
Постановление акимата Костанайской области от 31 марта 2026 года № 87. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 апреля 2026 года № 38283
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Костанайской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области                                    К. Аксакалов
Согласовано
Республиканское государственное учреждение
"Департамент санитарно-эпидемиологического
контроля Костанайской области Комитета
санитарно-эпидемиологического контроля
Министерства здравоохранения Республики Казахстан"
Согласовано
Республиканское государственное учреждение
"Тобол-Торгайская бассейновая водная инспекция
по охране и регулированию использования
водных ресурсов Комитета по регулированию,
охране и использованию водных ресурсов
Министерства водных ресурсов
и ирригации Республики Казахстан"
Приложение
к постановлению акимата
Костанайской области
от 31 марта 2026 года
№ 87
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Костанайской области
1. Постановление акимата Костанайской области от 3 августа 2022 года № 344 "Об установлении водоохранных зон и полос на водных объектах Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29029).
2. Постановление акимата Костанайской области от 10 октября 2022 года № 442 "О внесении дополнения в постановление акимата Костанайской области от 3 августа 2022 года № 344 "Об установлении водоохранных зон и полос на водных объектах Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 30178).

3. "Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 344 "Қостанай облысының су объектілерінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 550 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31139 болып тіркелген).
4. "Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 344 "Қостанай облысының су объектілерінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 28 наурыздағы № 122 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9944 болып тіркелген).
5. "Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 344 "Қостанай облысының су объектілерінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 14 маусымдағы № 248 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10028 болып тіркелген).
6. "Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 344 "Қостанай облысының су объектілерінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 4 шілдедегі № 279 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10039 болып тіркелген).
7. "Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 344 "Қостанай облысының су объектілерінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № 403 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10063 болып тіркелген).
8. "Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 344 "Қостанай облысының су объектілерінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 575 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10128-10 болып тіркелген).
9. "Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 344 "Қостанай облысының су объектілерінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2024 жылғы 22 ақпандағы № 76 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10148-10 болып тіркелген).

3. Постановление акимата Костанайской области от 14 декабря 2022 года № 550 "О внесении изменения в постановление акимата Костанайской области от 3 августа 2022 года № 344 "Об установлении водоохранных зон и полос на водных объектах Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 31139).
4. Постановление акимата Костанайской области от 28 марта 2023 года № 122 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Костанайской области от 3 августа 2022 года № 344 "Об установлении водоохранных зон и полос на водных объектах Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9944).
5. Постановление акимата Костанайской области от 14 июня 2023 года № 248 "О внесении дополнений в постановление акимата Костанайской области от 3 августа 2022 года № 344 "Об установлении водоохранных зон и полос на водных объектах Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10028).
6. Постановление акимата Костанайской области от 4 июля 2023 года № 279 "О внесении дополнения в постановление акимата Костанайской области от 3 августа 2022 года № 344 "Об установлении водоохранных зон и полос на водных объектах Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10039).
7. Постановление акимата Костанайской области от 27 сентября 2023 года № 403 "О внесении дополнений в постановление акимата Костанайской области от 3 августа 2022 года № 344 "Об установлении водоохранных зон и полос на водных объектах Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10063).
8. Постановление акимата Костанайской области от 28 декабря 2023 года № 575 "О внесении дополнения в постановление акимата Костанайской области от 3 августа 2022 года № 344 "Об установлении водоохранных зон и полос на водных объектах Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10128-10).
9. Постановление акимата Костанайской области от 22 февраля 2024 года № 76 "О внесении дополнения в постановление акимата Костанайской области от 3 августа 2022 года № 344 "Об установлении водоохранных зон и полос на водных объектах Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10148-10).

10. "Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 344 "Қостанай облысының су объектілерінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2024 жылғы 20 мамырдағы № 203 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10214-10 болып тіркелген).
11. "Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 344 "Қостанай облысының су объектілерінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2024 жылғы 5 тамыздағы № 308 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10250-10 болып тіркелген).
12. "Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 344 "Қостанай облысының су объектілерінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2025 жылғы 28 наурыздағы № 73 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10412-10 болып тіркелген).

10. Постановление акимата Костанайской области от 20 мая 2024 года № 203 "О внесении дополнения в постановление акимата Костанайской области от 3 августа 2022 года № 344 "Об установлении водоохранных зон и полос на водных объектах Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10214-10).
11. Постановление акимата Костанайской области от 5 августа 2024 года № 308 "О внесении дополнения в постановление акимата Костанайской области от 3 августа 2022 года № 344 "Об установлении водоохранных зон и полос на водных объектах Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10250-10).
12. Постановление акимата Костанайской области от 28 марта 2025 года № 73 "О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Костанайской области от 3 августа 2022 года № 344 "Об установлении водоохранных зон и полос на водных объектах Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10412-10).