Қарағанды облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2026 жылғы 26 наурыздағы № 386 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 10 сәуірде № 38393 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес Қарағанды облысының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылсын:
1) "Қарағанды облысының Құрмет грамотасымен наградтау туралы Ережені бекіту" 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 86 Қарағанды облыстық мәслихатының шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4007 болып тіркелді);
2) "Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 29 қыркүйектегі IV сессиясының № 86 "Қарағанды облысының Құрмет грамотасымен наградтау туралы Ережені бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2023 жылғы 22 қарашадағы № 114 Қарағанды облыстық мәслихатының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6524-09 болып тіркелді).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасы Н. Кобжанов

О признании утратившими силу некоторых решений Карагандинского областного маслихата
Решение Карагандинского областного маслихата от 26 марта 2026 года № 386. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 апреля 2026 года № 38393
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Карагандинского областного маслихата:
1) решение Карагандинского областного маслихата от 29 сентября 2016 года № 86 "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4007);
2) решение Карагандинского областного маслихата от 22 ноября 2023 года № 114 "О внесении изменений и дополнения в решение IV сессии Карагандинского областного маслихата от 29 сентября 2016 года № 86 "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6524-09).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Н. Кобжанов