"Ескелді ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 наурыздағы № 21-65 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2026 жылғы 9 шілдедегі № 62-189 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 20 шілдеде № 39344 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ескелді ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 наурыздағы № 21-65 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне 175-19 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Ескелді аудандық мәслихатының төрағасы К.Сатанов

О признании утратившим силу решение Ескельдинского районного маслихата области Жетысу от 12 марта 2024 года № 21-65 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Ескельдинскому району"
Решение Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 9 июля 2026 года № 62-189. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 июля 2026 года № 39344
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Ескельдинский районный маслихат области Жетысу РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Ескельдинского районного маслихата области Жетысу от 12 марта 2024 года № 21-65 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Ескельдинскому району" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 175-19).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Ескельдинского районного маслихата К.Сатанов