Талдықорған қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2026 жылғы 18 маусымдағы № 54-296 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 25 маусымда № 39086 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Талдықорған қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының төрағасы Т.Ахажан
шешіміне қосымша
Талдықорған қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Талдықорған қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Талдықорған қалалық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 11-68 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 91-19 болып тіркелген).
2. "Талдықорған қалалық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы "Талдықорған қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 11-68 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Талдықорған қалалық мәслихатының 2024 жылғы 30 мамырдағы № 22-133 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 220-19 болып тіркелген).
3. "Талдықорған қалалық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы "Талдықорған қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 11-68 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Талдықорған қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 қарашадағы № 27-162 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 255-19 болып тіркелген).
4. "Талдықорған қалалық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы "Талдықорған қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 11-68 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Талдықорған қалалық мәслихатының 2025 жылғы 27 наурыздағы № 35-198 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 287-19 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Талдыкорганского городского маслихата
Решение маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 18 июня 2026 года № 54-296. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июня 2026 года № 39086
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Талдыкорганского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Талдыкорганского городского маслихата Т.Ахажан
Приложение к решению
Перечень утративших силу некоторых решений Талдыкорганского городского маслихата
1. Решение Талдыкорганского городского маслихата от 15 ноября 2023 года № 11-68 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Талдыкорган" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 91-19).
2. Решение Талдыкорганского городского маслихата от 30 мая 2024 года № 22-133 "О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 15 ноября 2023 года № 11-68 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Талдыкорган" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 220-19).
3. Решение Талдыкорганского городского маслихата от 28 ноября 2024 года № 27-162 "О внесении изменений и дополнений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 15 ноября 2023 года № 11-68 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Талдыкорган" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 255-19).
4. Решение Талдыкорганского городского маслихата от 27 марта 2025 года № 35-198 "О внесении изменений и дополнений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 15 ноября 2023 года № 11-68 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Талдыкорган" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 287-19).