"Жаңаарқа ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 ақпандағы № 14/92 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2026 жылғы 22 сәуірдегі № 41/228 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 12 мамырда № 38702 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес Жаңаарқа аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жаңаарқа ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 ақпандағы № 14/92 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №100-20 болып тіркелген).
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Аудандық мәслихат төрағасы Ю. Беккожин

О признании утратившим силу решение Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 20 февраля 2024 года № 14/92 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Жанааркинском районе"
Решение Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 22 апреля 2026 года № 41/228. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 мая 2026 года № 38702
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жанааркинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 20 февраля 2024 года № 14/92 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Жанааркинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 100-20).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель районного маслихата Ю. Беккожин