Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 04 қазандағы "Т. Рысқұлов ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" №9-14 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2026 жылғы 29 қаңтардағы № 46-9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 30 қаңтарда № 37920 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2 тармағымен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Т.Рысқұлов ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Т.Рысқұлов ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 04 қазандағы № 9-14 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5094-08 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Мәслихат төрағасы Е. Абуталипов

О признании утратившим силу решения маслихата района Т. Рыскулова от 4 октября 2023 года № 9-14 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по району Т. Рыскулова"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 29 января 2026 года № 46-9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 30 января 2026 года № 37920
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской областий от 4 октября 2023 года №9-14 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по району Т. Рыскулова" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5094-08).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председетаель маслихата Е. Абуталипов