"Тараз қаласы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Тараз қаласы әкімінің шешімі
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 2026 жылғы 27 сәуірдегі № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 29 сәуірдегі № 38578 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Тараз қаласы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін оның Тараз қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Б. Орынбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Тараз қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы
2026 жылғы 27 сәуірдегі № 3
Шешіміне қосымша
Тараз қаласы әкімінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) "Сайлау учаскелерін құру туралы" Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 2024 жылғы 7 тамыздағы № 8 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5222-08 болып тіркелген);
2) "Сайлау учаскелерін құру туралы" Тараз қаласы әкімінің 2024 жылғы 7 тамыздағы № 8 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 2025 жылғы 11 наурыздағы № 14 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5264-08 болып тіркелген);
3) "Сайлау учаскелерін құру туралы" Тараз қаласы әкімінің 2024 жылғы 7 тамыздағы № 8 шешіміне толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 2025 жылғы 23 сәуірдегі № 21 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5274-08 болып тіркелген).

Решение акима города Тараз "О признании утратившими силу некоторых решений акима города Тараз"
Решение акима города Тараз Жамбылской области от 27 апреля 2026 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 29 апреля 2026 года № 38578
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения акима города Тараз согласно приложению к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима города Тараз Жамбылской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Тараз после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Тараз.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Б. Орынбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Таразская городская территориальная
избирательная комиссия
Приложение к решению
от 27 апреля 2026 года № 3
Перечень утративших силу некоторых решений акима города Тараз
1) Решение акима города Тараз Жамбылской области от 7 августа 2024 года № 8 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5222-08);
2) Решение акима города Тараз Жамбылской области от 11 марта 2025 года № 14 "О внесении изменений и дополнений в решение акима города Тараз от 7 августа 2024 года № 8 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5264-08);
3) Решение акима города Тараз Жамбылской области от 23 апреля 2025 года № 21 "О внесении дополнений в решение акима города Тараз от 7 августа 2024 года № 8 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5274-08).