"Көкпекті ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 наурыздағы № 11-2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2026 жылғы 27 сәуірдегі № 43-11/1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 28 сәуірде № 38571 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Көкпекті ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 наурыздағы № 11-2 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 240-18 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Аудандық мәслихатының төрағасы
Т. Сарманов

О признании утратившим силу решение Кокпектинского районного маслихата области Абай от 19 марта 2024 года № 11-2 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Кокпектинском районе"
Решение Кокпектинского районного маслихата области Абай от 27 апреля 2026 года № 43-11/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 апреля 2026 года № 38571
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кокпектинский районный маслихат области Абай РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кокпектинского районного маслихата области Абай от 19 марта 2024 года № 11-2 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Кокпектинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 240-18).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель районного маслихата
Т. Сарманов